Rodinný dům a jeho vybavení představuje pro většinu občanů jejich největší majetek a při jeho značném poškození či úplné ztrátě by si opravu či náhradu nemohli z běžných úspor dovolit. Proto by mělo pojištění majetku být základním pojištěním každé rodiny. Zkušení pojišťovací makléři v Nej pojištění s. r. o. pro Vás připraví to správné pojištění pro rodinný dům, chatu či chalupu i pro vybavení domácnosti. Rádi Vám pomůžeme i se zajištěním vinkulace pro hypotéku.

Řekly Vám pojišťovny, že Váš dům je nepojistitelný? Už jste dokonce přemýšleli o tom, že byste se přestěhovali jinam, ale nechce se Vám opouštět dům, ve kterém žijete celý život a ke kterému máte hluboký citový vztah? NEMUSÍTE! Společnost Nej pojištění s. r. o. dokáže pojistit Vaši nemovitost i přes to, že se nachází například v záplavové oblasti, a to za průměrnou cenu pojištění na trhu a až do plné hodnoty nemovitosti. Zdarma poskytneme nezávaznou nabídku či konzultaci. Přijedeme tam, kde to vyhovuje Vám, v čase Vámi určeném. Jsme tu pro Vás!

 

Pojištění staveb, domů a bytů

Základním pojištěním pro rodinné domy a bytové jednotky je pojištění proti živelním škodám. V posledních letech postihují naší zemi stále častěji povodně, záplavy, krupobití či vichřice. Objevují se ale i malá tornáda a záplavy sněhu poškozují střechy na horách i ve městech. Rodinným domům se nevyhýbají ani požáry a měděné okapy či další stavební součásti stále lákají zloděje.

Ceny i malých domů dnes dosahují milionových částek a v případě větší škody bude pro většinu občanů velmi obtížné financovat opravu z vlastních úspor či z úvěru. Nejlepším řešením je proto kvalitní pojištění. Za několik korun denně můžete mít klid a jistotu, že nepřijdete o střechu nad hlavou.

Kontaktujte nás a nechte si vypracovat porovnání nabídek několika pojišťoven. Máte-li starší pojistku na dům, zdarma Vám zkontrolujeme, zda je možné ji zlepšit, nebo zda nehrozí nebezpečí podpojištění. Kontrolu pojistky doporučujeme po každé větší rekonstrukci a minimálně každých 5 let.

insiamax_strips_pojisteni_majetku_osob

Pojištění vybavení domácnosti

Pojištění vybavení domácnosti bývá často zaměňováno s pojištěním bytové jednotky či vlastní stavby domu. Jedná se však o zcela odlišné druhy pojištění. Zjednodušeně lze říci, že vše, co je pevně spojeno s nemovitostí, patří do pojištění stavby (např. vana, sprchový kout, umyvadlo atd.). Do pojištění vybavení jsou na druhé straně zahrnuty všechny ostatní věci uvnitř domu či bytu (nábytek, nádobí, elektronika, oblečení, osobní věci, lyže, kola atd.).

Vybavení domácnosti bychom si tedy měli pojistit nejen v rodinném domě, či ve vlastním nebo družstevním bytě, ale také pokud bydlíme v pronájmu. Pojišťovny dnes nabízejí celou řadu kvalitních pojištění domácnosti s řadou připojištění. Připojistit je možné i cenné věci, jako jsou například starožitnosti, sbírky či obrazy a jiné umělecké předměty.

Máte-li starší pojistku na domácnost, zdarma vám zkontrolujeme, zda je možné ji zlepšit či nehrozí-li nebezpečí podpojištění z důvodu nízké pojistné částky. Kontrolu pojistky doporučujeme po každém větším nákupu vybavení a minimálně každých 5 let.

 

Pojištění chat a chalup

Nejčastějším důvodem pro sjednání pojištění chaty a chalupy bývá obvykle obava z vykradení rekreační stavby v době naší nepřítomnosti. Rekreačním stavbám se ale nevyhýbají ani živelní škody.

Často máme chatu nebo chalupu v atraktivním prostředí, u řeky, na horách, v lese. Všude tam hrozí zvýšené riziko povodně či záplavy, pádu stromů, vichřice, sesuvu půdy nebo tíhy sněhu.

Nečekejte, až se něco stane, nechte si vypracovat porovnání nabídek pojišťoven na pojištění Vaší chaty či chalupy již dnes.

 

Pojištění zahrady

Krásná a udržovaná zahrada bývá často zálibou i pýchou majitelů rodinných domů, ale i chat či chalup. Přemýšleli jste však někdy, kolik by stálo obnovení porostů zahrady, pokud by se přes ni převalila vlna vody s bahnem? Právě pro takové případy přišly pojišťovny s pojištěním vybavení zahrady. To zahrnuje jak porosty, tak terénní úpravy (zídky, ploty, cesty), drobné stavby (pergola, udírna, altán) či bazény nebo zahradní jezírka a jejich vybavení (filtrace, čerpadla). Pojištění se vztahuje i na zahradní techniku, jako je například sekačka, motorová pila či malotraktor.