Jednotlivé pojišťovny často upravují své nabídky a poskytují různé výhody a slevy, zvláště při uzavření několika pojištění současně. Všechny tyto akce podrobně sledujeme a využíváme je ve Váš prospěch. Kontaktujte nás a přesvědčte se, že i pro Váš vůz dokážeme najít výhodnější pojištění, než jaké máte nyní! Neplaťte víc, než musíte!

 

Povinné ručení

Povinné ručení, neboli správně pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je základním pojištěním pro každý automobil či motocykl, ale třeba také pro přívěs. Bez povinného ručení není možné jezdit s autem po silnici, aniž by se řidič nevystavoval nebezpečí vysokých sankcí. Mohlo by se zdát, že povinné ručení je u všech pojišťoven stejné a záleží proto jen na ceně. Není tomu tak.

Ano, cena je nejdůležitějším parametrem pro nákup povinného ručení, ale nemělo by to být jediné hledisko. U některých pojišťoven jsou v základním pojištění obsažena i různá rozšíření – např. asistenční služby, pojištění proti živelným událostem (krupobití, povodeň), úrazové pojištění nebo třeba střetu se zvěří. Velké rozdíly mezi pojišťovnami mohou být i u připojištění skel.

Zavolejte nám – i pro Vás dokážeme najít levnější a výhodnější povinné ručení.

 

Havarijní pojištění

Dopravní nehody s větším či menším poškozením automobilů jsou bohužel běžnou součástí dnešního provozu. S odcizením vozu, vandalismem či vykradením součástek či věcí z vozidla se již asi většina z Vás osobně setkala. Právě pro tyto případy je tady havarijní pojištění, které poskytuje náhradu v případech:

  • kdy si poškození vozu způsobíme sami (pouze havárie).

  • automobil je poškozen úmyslně, vykraden, či zcela odcizen (odcizení, vandalismus).

  • automobil je poškozen v důsledku živelní události (požár, vichřice, krupobití, povodeň…).

K těmto základním druhům pojištění lze uzavřít ještě doplňková pojištění – např. pojištění skel, pojištění zavazadel či pronájem náhradního vozidla.

 

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění osob ve vozidle, neboli tzv. „pojištění sedadel“, patří mezi nejčastěji sjednávaná doplňková pojištění k pojištění automobilů. Většina úrazových pojistek poskytovaných „zdarma“ či jako připojištění k povinnému ručení či havarijnímu pojištění však nabízí jen nízké pojistné částky, které pak při úrazu poskytnou spíše symbolické odškodnění.

Jsme přesvědčeni, že si zasloužíte kvalitní pojištění s vysokými limity pro trvalé následky úrazu. Proto je tu pro Vás, naše klienty, úrazové pojištění sedadel „Klid za volantem“, které nabízí nejlepší poměr mezi cenou a výškou plnění.

Toto pojištění je navíc možné sjednat zcela samostatně, tedy i pro vozy, které jsou pojištěny v leasingu.

insiamax_strips_pojisteni_aut_osoby

Asistenční služby

Asistenční služby jsou cennou součástí pojištění automobilů. Zajišťují totiž nejen finanční náhradu, ale hlavně skutečnou pomoc v době, kdy ji nejvíce potřebujeme, například stojíme-li s havarovaným či porouchaným vozem na silnici, daleko od domova a třeba v zahraničí.

Vedle odtahu vozidla do servisu poskytuje pojištění asistenčních služeb řadu dalších výhod, jako např. úhradu ubytování či náhradní dopravy domů. Pojišťovny nabízejí mnoho různých „balíčků“ asistenčních služeb, některé jsou poskytovány zdarma, jako součást povinného ručení či havarijního pojištění, jiné jsou hrazené samostatně. Na trhu jsou i zcela samostatné pojistky asistenčních služeb.

Pomůžeme Vám orientovat se v široké nabídce pojišťoven a vybereme pro Vaše bezpečné a klidné cestování to správné pojištění asistenčních služeb.

 

Právní ochrana

Složitý svět paragrafů patří k provozu motorových vozidel od jejich počátku. Od řešení dopravních přestupků ve správním řízení, přes dokazování zavinění u dopravní nehody, spory s pojišťovnou o výši pojistného plnění, až po spory o záruku či nekvalitní opravu v servisu – všude potřebujeme odbornou pomoc právníka. Často se však obáváme nákladů., které s tím mohou být spojeny, a proto nehájíme dostatečně svá práva a přicházíme o mnoho peněz.

Právě pro takové případy je tu pojištění právní ochrany, které nám za příznivé pojistné poskytne potřebnou pomoc ve složité právní situaci. Pojišťovna uhradí nejen náklady na právního zástupce, ale i náklady na soudní znalce.