Pořiďte si vlastní bydlení. Sazby hypoték jsou nyní na historickém minimu. Nej pojištění s. r. o. Vám zařídí sazbu s nejnižším možným úrokem s fixací na 5 let, u hypoték nad 2,5 mil Kč za Vás uhradí veškeré výdaje (vytvoření nebo kontrolu smlouvy právníkem, zajištění a zaplacení odhadce, vklad na katastr) + Vám poskytne veškerý servis se správou hypotéky spojený.
insiamax_strips_hypoteky_uvery

Hypotéky

Ať již kupujete nový byt, chystáte se na stavbu vlastního domu nebo na rozsáhlou rekonstrukci staršího objektu, dokážeme Vám pomoci. Pomůžeme Vám realizovat Váš sen. Spolupracujeme s řadou bank – najdeme pro Vás nejvýhodnější nabídku, vyřídíme nezbytnou administrativu.

 

Stavební spoření

Stavební spoření se používá především jako vhodný finanční nástroj pro výhodné, státem podporované spoření, ale také jako forma úvěru pro menší opravy či rekonstrukce. V poslední době začínají stavební spořitelny konkurovat nabídkou úvěrů i hypotečním bankám. Vyplatí se proto porovnat možnosti financování z obou zdrojů, často lze využít i jejich kombinaci.

 Existuje velké množství spořicích účtů a pro mnoho lidí je těžké si mezi nimi vybrat. Pomůžeme Vám vybrat ten, který bude vyhovovat právě Vašim potřebám.